Sunday, 3 November 2013

Parka Jacket


     Witajcie moi drodzy. Pewnie spodziewaliście się Halloweenowego posta. Niestety nie będzie takiego w tym roku. Zrezygnowaliśmy z przebieranek i alternatywnie wybraliśmy się na kolację to przepysznej, hinduskiej restauracji z przyjaciółmi. Może w przyszłym roku najdzie nas ochoto na włożenie upiornych kostiumów i imprezę wśród różnorakich straszydeł.
     Dziś wybraliśmy się na spacer do parku. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak zimno. Już po upływie paru minut, zaczęłam marzyć o gorącej herbacie i ciepłym kocu. Nic na to nie poradzę, że jestem takim zmarzluchem :)
     Dzisiejsza stylizacja jest prawdziwie ... zielona. Po długich poszukiwaniach, nareszcie udało mi się kupić kurtkę, tzw. Parkę, o której marzyłam. Znalazłam ją w New Looku. Niby zwykła kurta, ale nie jest to wcale taka tania rzecz. Wiem jednak, że jest to inwestycja na lata. Jest niezwykle praktyczna, dlatego też jestem pewna, że  niejednokrotnie się przyda. Pod kurtką mam t-shirt z River Island, o bardzo ciekawym tyle, który możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć poniżej. Do tego zielone spodnie oraz wygodne, szare buty, zdobione ćwiekami. Na ramieniu workowata, czarna torba. Dodatkiem jest biały, żelowy zegarek. Jest to wygodny i praktyczny zestaw, na każdy dzień. Ponieważ jestem zakochana w tej kurtce, to możecie być pewni, że użyję jej ponownie do innej stylizacji.


Photos by Daniel Kulinski

PARKA JACKET / Kurtka: NEW LOOK
T-SHIRT: RIVER ISLAND
TROUSERS / Spodnie: HOUSE
BOOTS / Buty: FLEQ.PL
BAG / Torba: QUAZI
BELT / Pasek, WATCH / Zegarek: eBay

2 comments:

  1. Było zimno, ale czego się nie robi dla ukochanej osoby; )

    ReplyDelete
  2. też lubię tę kurteczkę;)

    ReplyDelete