Tuesday, 12 November 2013

Modern Baroque     Witajcie kochani. Dzisiaj pokażę Wam owoce niedzielnych prac. W tym poście zobaczycie pierwszą z dwóch stylizacji. Jest to nowy projek, o którym wspominałam na Facebook'u. Uczestniczył w nim Artur, w roli fotografa, Kasia w roli makijażystki i ja jako Modelka i Stylistka. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Miło się pracuje z tak utalentowanymi ludźmi. Link do strony internetowej Artura oraz do bloga Kasi zajdziecie pod zdjęciami. Wystarczy kliknąć!
     Stylizacja prawdziwie barokowa, przesycona złotymi motywami. Typowymi przedstawicielami epoki są tu: złota spódnica, zdobienia na okularach przeciwsłonecznych, wiszące kolczyki, zegarek z ozdobną bransoletą i oczywiście buty z gorsetowymi wiązaniami. Całość stała się eklektyczna poprzez uzupełnienie jej, sportową bluzą, o ciekawym wzorze oraz pierścionkami i bransoletką wykończoną na wysoki połysk.
Mnie niezwykle przypadło do gustu łączenie osiemnastowiecznych elementów z modernistycznymi akcentami. A Wy co o tym sądzicie? Czekam na Wasze komentarze poniżej.


Photos by ArteArt

SWEATSHIRT / Bluza, TIGHTS / Rajstopy: Primark
SKIRT / Spódnica: ASOS
EARRINGS / Kolczyki: NEW LOOK
RINGS / Pierścionki: H&M
GLASSES / Okulary, WATCH / Zegarek, BRACELET / Bransoletka: eBay
BOOTS / Buty: WOJASNo comments:

Post a Comment