Sunday, 7 June 2015

Cornwall #02 Cobalt Jeans


Ciąg dalszy kornwalijskiej przygody. Drugiego dnia naszej wycieczki, wybraliśmy się do malowniczego miasteczka o nazwie Newquay. To miasteczko, liczące niespełna 20 tys. mieszkańców, stanowi najpopularniejszy ośrodek  surfingu na Wyspach Brytyjskich. Na każdym kroku można było natrafić na sklepy, czy wypożyczalnie sprzętu do serfowania. Na plaży zaś, można było dostrzec niejednego, biegnącego serfera ze swoją deską pod pachą. Choć sama nie odważyłabym się na wejście do tej, lodowatej wody, to miło było popatrzeć jak inni ujarzmiają fale. Gdyby tylko temperatura była odrobinę wyższa, to można by było poczuł się jak na kalifornijskim wybrzeżu.
Nocą miasto zmienia się nie do poznania. Za dnia, zupełnie nierzucające się w oczy cluby i puby, o zmroku przeżywały prawdziwe oblężenie. Muszę tutaj wspomnieć, iż miasto jest również popularnym ośrodkiem cllubingu i życia nocnego. Jednym słowem, jest tam co robić.

W drugiej połowie dnia postanowiliśmy zwiedzić Tintagel Castle. Ruiny zamku z XII wieku położone są na klifie, z którego rozpościera się widok prawdziwie zapierający dech w piersiach. Siedząc nad Oceanem, upajałam się tymi, cudownymi widokami i oddawałam się bujaniu w obłokach. Jak cudnie byłoby mieć taki widok z okna w salonie. Nie potrzebowałabym żadnym ściennych dekoracji, a nawet telewizora, bo patrzyłabym tylko w okno i relaksowałabym się patrząc na lazurową wodę i błękitne niebo.

Dzisiejsza stylizacja jest oczywiście jak najbardziej praktyczna i wygodna. Chyba się tego spodziewaliście po mnie, bo dobrze już wiecie, że podczas wszelakich wyjazdów, stawiam przede wszystkim na komfort. Wybrałam jeansy o pięknym, kobaltowym kolorze, które świetnie się komponowały z otoczeniem. Zestawiłam je z białą, oversizową koszulą oraz niezastąpionymi, klasycznymi conversami. Ponieważ pogoda zmieniała się pięć razy podczas jednego dnia, to nie zapomniałam o skórzanej ramonesce.

Życzę Was udanego, nadchodzącego tygodnia.

Photos by Daniel Kulinski

JACKET / Kurtka, SHIRT / Koszula, JEANS: H&M
SHOES / Buty: CONVERSE
BAG / Torebka: 'CHANEL'
SUNGLASSES / Okulary: SOLANO

No comments:

Post a Comment