Sunday, 31 May 2015

Cornwall #01 Harem Trousers


Dziś mam dla Was wpis z przepięknej Kornwalii, a dokładniej z maleńkiego miasteczka zwanego St Ives. Owe miasto  położone jest nad Oceanem Atlantyckim, na zachodnim krańcu zatoki St Ives Bay. Dla wielu Brytyjczyków, uznawane jest za najlepszą miejscowość nadmorską w Zjednoczonym Królestwie. Nam niezwykle się podobało i z chęcią wrócilibyśmy tam podczas jakiegoś, upalnego weekendu.

Stylizacja niby bardzo prosta, ale jednocześnie przyciągająca wzrok. A to za sprawą spodni, tzw. haremek o ciekawym, tropikalnym princie. Do tak wzorzystego dołu, włożyłam basicowy, czarny t-shirt. Ponieważ pogoda była niepewna, nie zapomniałam o skórzanej ramonesce.

Na temat obuwia, nieco się rozwinę. Już od kilku tygodniu poszukiwałam Espadryli idealnych. Te lekkie, wsuwane buty o sznurkowej podeszwie są niezastąpione na lato. Dzięki przewiewnej tkaninie świetnie się nadają na długie spacery podczas całodziennego zwiedzania. Połączenie siateczkowej tkaniny z imitacją skóry, sprawia, że buty są niezwykle oryginalne. Nie zamieniłabym je na żadne, inne Espadrilki.

Już niebawem kolejny wpis z malowniczej Kornwalii.

Photos by Daniel Kulinski

HAREM TROUSERS / Haremki: RESERVED
JACKET / Kurtka: H&M
T-SHIRT: PRIMARK
ESPADRILLES / Espadryle: NEW LOOK
BAG / Torebka: 'CHANEL'
SUNGLASSES / Okulary: SOLANO

No comments:

Post a Comment