Sunday, 14 June 2015

Baseball Cap


Niedzielny wieczór na blogu stał się już swoistym rytuałem. Myślę, że nie tylko dla mnie, ale również dla wielu z Was. Chill outowy weekend dobiega końca. Mam nadzieję, że nie tylko ja czuję taką niechęć do poniedziałków. Dźwięk budzika w poniedziałkowy poranek to chyba jednak z najgorszych rzeczy, z którą przyszło nam żyć. Upajajmy się więc ostatnimi chwilami siódmego dnia tygodnia, dnia wolnego od pracy i obowiązków.

Biel i czerń nadal królują w mojej gamie koloryztycznej. Nie mogłoby być inaczej. Za sprawą tych, dwóch barw, sportowa stylizacja stała się odrobinę bardziej oficjalna. Ostatnio przepadam za rozwiązaniami najprostszymi w swojej postaci. Dlatego też wybrałam biały, basic t-shirt oraz podarte, czarne jeansy. Dorzuciłam kurtkę, typu bomber, która ożywiła nieco całość swoim, mozaikowym printem. Klasyczne buty Adidas Superstar dowodzą, iż klasyka nigdy nie umiera.

Główną bohaterką jest dziś oczywiście czapeczka z daszkiem, tzw. baseball'ówka. Już przez jakiś czas miałam na swojej liście prostą, czarną czapeczkę, którą mogłabym założyć do wielu, nie koniecznie sportowych, zestawów.  Nie jestem ogromną fanką nakryć głowy, ale na ten egzemplarz znaleziony w H&M na dziale męskim, zdecydowałam się bez wahania. Ostatni pokaz Roberta Kupisza, zatytułowany "Gangsta", świetnie pokazuje, że kobieta może nosić baseball'ówkę, a jednocześnie wyglądać bardzo seksownie. Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu z pokazu -> KLIK

Photos by Daniel Kulinski

T-SHIRT, BOMBER JACKET / Kurtka, JEANS: PRIMARK
SHOES / Buty: ADIDAS Superstar
BAG / Torebka: 'CHANLE'
BASEBALL CAP / Czapeczka: H&M

2 comments: