Friday, 28 February 2014

Paris #03 - Gray Faux Fur


     W ostatnim dniu Lutego, mam dla Was trzeci, a zarazem finałowy post z Paryża. Zdjęcia ukazują kolejny dzień pełen zwiedzania niesamowitych zabytków stolicy Francji.
     Z samego rana wyruszyliśmy w kierunku jednej z najbardziej znanych budowli na świecie, Katedry Notre Dame. Miejsca niezaprzeczalnie pięknego, będącego prawdziwym dziełem sztuki, które powstawało ponad 180 lat. Jest to jedno, z wielu miejsc na mapie Paryża, w którym nie ominą Was tłumy turystów i długie kolejki.
     Idąc w stronę stacji Metra, które niezwykle ułatwia poruszanie po zatłoczonym mieście, mogliśmy podziwiać Wieżę Eiffla na horyzoncie. Stwierdziliśmy, iż cudownie będzie kolejny raz przespacerować się w jej okolicach. Ażurowa konstrukcja wieży,przyciągała niczym magnes, nie tylko nas, lecz dziesiątki zwiedzających.
     Następnie ruszyliśmy w stronę Bazyliki Sacré-Cœur. Jednak zanim tam dotarliśmy, odwiedziliśmy Cmentarz Père-Lachaise, na którym odnaleźliśmy grób Chopina. Niezwykłe krypty są kolejnymi zabykowymi obiektami, które warto zobaczyć na własne oczy. Cudownie było ujrzeć bazylikę na szczycie wzgórza Montmartre. Gdy znaleźliśmy się w jednym z najwyżej położynych miejsc w Paryżu, mieliśmy możliwość podziwiania niekończącej się, niczym wody Oceanu, panoramy Paryża.
     Główną rolę dzisiejszej stylizacji, bezdyskusyjnie odgrywa futro w szarym kolorze. Ciepłe i wygodne okrycie, pasuje zarówno do eleganckiej sukienki, jak i do prostych, czarnych spodni, które mam na sobie. Sweter również w szarym kolorze, został ozdobiony kropeczkami, które będą hitem kolejnego sezonu. Z praktycznych powodów, wybrałam skórzane, czarne buty oraz pojemną torebkę. Całość uzupełnia trzyelementowy, zimowy zestaw, na który składa się czapka, tzw. beanie, masywny komin i rękawiczki. Dodatki w czarnym kolorze, sprawiają iż outfit odzwierciedla klasyczny city styl.
     Życzę Wam miłego weekendu.


Photos by Daniel Kulinski

FAUX FUR / Futro, BOOTS / Buty: H&M
JUMPER / Sweter: TOP SECRET
TROUSERS / Spodnie: NEW LOOK
BAG / Torebka: FIORELLI
HAT / Czapka, GLOVES / Rękawiczki: PRIMARK

2 comments:

  1. dziękuje za przepiękny komentarz- zazdroszczę podroży - świetny set i super styl <3

    ReplyDelete