Sunday, 29 September 2013

Wedding Photo Shoot

Kochani dziś pokażę wam szczególnie ważne dla nas zdjęcia. Sesja ślubna odbyła się w pięciu różnych miejscach. Dlatego też, przy każdej zmianie scenerii umieszczę krótką notakę. 
Muszę przyznać, że z wyborem zdjęć do dzisiejszego posta miałam nie lada problem. Mogłabym ich tu dodać o wiele więcej, ale udało mi się zminimalizować do pięciu fotografii z każedo miejsca. Mam nadzieję, że się wam spodobają! Zachęcam do komentowania na Blogu. 

Stairway To Heaven / Schody Do Nieba: Wszystkie zdjęcia z sesji ślubnej zostały wykonane we Wrocławiu lub jego okolicach. Klatka schodowa, jednej z wrocławskich kamienic, okazała się niewykle piękną scenerią.

The Way Station / Przystanek: Pomyślicie pewnie, że jest to najbardziej banalne miejsce na sesję zdjęciową. Może i tak, ale dla nas Przystanek ma wielkie znaczenia. To właśnie na nim się poznaliśmy i właściwie od tamtego momentu, jesteśmy nierozłączni. 

 The Whirligig of Life  / Karuzela życia: Przechadzając się po wrocławskich ulicach, trafiliśmy do parku, w którym znajdowała się przecudna karuzela. Nie omieszkaliśmy jej sfotografować. 

The Church / Kościół: Nastepnie wskoczyliśmy do samochodu i wyruszyliśmy poza granice Wrocławia. Tam znaleźliśmy, zachwycający w swej architekturze, stary, kościół. Mimo, iż jest on zupełną ruiną, nadal przezentuje się zjawiskowo. 

The beach / Plaża: Naszym ostatnim przystankiem na drodze, okazała się spektakularna plaża w okolicach Zgorzelca. Nie spodziewałam się takiego miejsca ,w tym położeniu geograficznym. Totalne zaskoczenie. Dzień był upalny i słoneczny. Mieliśmy nieodpartą ochotę na zrzucenie ślubnych kreacji i kapiel w pobliskim jeziorze. Niestety czas pędził nieubłaganie i trzeba było wracać do miasta. 

Photos by Paula Gracja


6 comments:

 1. CUDOWNE ZDJĘCIA!!! sesja plażowa: mój faworyt :))

  ReplyDelete
 2. Piękna sesja:) karuzela czadowa!! Wygladasz jak Księzniczka.

  ReplyDelete
 3. Piękny ten stary kościół, gdzie dokładnie można go znaleźć?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kościół ewangelicki ze zdjęć, znajduje się w Żeliszowie.

   Delete