Wednesday, 4 September 2013

Cyprus #02 - White Lace Dress


Witajcie moi drodzy. Dziś kolejny post ze słonecznego Cypru. Tym razem sesja wykonana na terenie  Hotelu, w którym spędziliśmy 10 cudownych nocy. W tle możecie zobaczyć sporych rozmiarów basen, z wodą cieplejszą niż temperatura powietrza. Każdego dnia spędzaliśmy czas nad wodą. Woleliśmy jednak chodzić na plażę, niż siedzieć w basenie. Nie należymy do tego rodzaju turystów, którzy przebywają 100% czasu w Hotelu lub w hotelowym basenie. Zawsze dzielimy czas na zwiedzanie, imprezowanie, plażowanie, a nawet na shopping :) Spędziliśmy tylko jeden, cały dzień na terenie Hotelu. Był to dzień powrotu do domu. Na nasze szczęście, mieliśmy późny lot, bo dopiero o 22:25, tak więc cały dzień upłyną pod hasłem - leżakowanie. Woda w basenie wielkiego orzeźwienia nie dawała. Dopiero po wyjściu z niego, morska bryza, muskająca mokre ciało dawała chwile ochłody. Czasem miło jest tak położyć się i nic nie robić, nie myśleć o codziennych obowiązkach, uwolnić się chociaż na te, parę dni. Taki reset jest potrzebny chyba każdemu. Definitywnie naładowaliśmy baterie na drugą połowę roku.
Stylizacja jest klasyczna i elegancka. Wersja Total White Look. Biel jest idelanym kolorem na lato, szczególnie gdy nasza skóra złapie trochę opalenizny. Koronkowa sukienka jest bardzo delikatna i niepozorna z przodu. Tył ukazuje jej efektowność. Aby nie przytłumić jej delikatności, wybrałam równie subtelne sandałki oraz moje nowe BABY-torebkę Chanel. Co najlepiej komponuje się z bielą? Oczywiście złoto. Dtalego też, outfit dopełnia złota biżuteria w postaci okazałych kolczyków z H&M oraz pierścionków i ozdobnego zegarka, który jest obecnie moim ulubionym czasomierzem.
Mnie ta stylizacja bardzo się podoba. Mam nadzieję, że wam również. Zachęcam do komentowania na blogu, jak również do odwiedzania mojego FunPage'a na Facebook'u.


Photos: Daniel Kulinski

DRESS / Sukienka: Primark
SANDALS / Sandały: NEXT
BAG / Torebka: CHANEL :)
EARRINGS / Kolczyki, PLAIN RINGS /Gładkie pierścionki: H&M
  RINGS / Pierścionki: NEW LOOK
SUNGLASSES / Okulary: Centro
WATCH / Zegarek: eBay


No comments:

Post a Comment