Sunday, 12 April 2015

Oversize white shirt


Weekend uraczył nas piękną, słoneczną pogodą. Trzeba było to wykorzystać. Rozpoczęliśmy od sobotniego grilla na zielonej trawce, a zakończyliśmy na wyprawie do jedenastowiecznego zamku. 

Tak jest. Sezon na grilla ogłaszam za otwarty. Nie ma nic lepszego od popołudnia spędzonego w gronie przyjaciół, towarzystwie pysznego jedzenia i  akompaniamencie grających na naszych twarzach promieni wiosennego słońca.

Niedzielną wyprawę zaplanował mój MR. Rozpoczęliśmy od spaceru po High Street w Fareham. Jest po niewielkie miasto, liczące sobie niespełna 11 tys. mieszkańców, leżące nad piękną Zatoką Fareham. Pozostawiając za sobą zgiełk miasta, ruszyliśmy w stronę Portchester, aby tam zwiedzić  Portchester Castle. Piękny, zielony teren a na nich pozostałości historii, które około 1000 lat temu tętniły życiem. Jako wielka fanka "Gry o tron" (serial godny polecenia) już sobie wyobrażam życie w tamtych czasach. Te suknie, gorsety, zwyczaje i wartości cenione ponad wszystko.

Stylizacja bardzo prosta i wygodna. Każdy element dzisiejszego zestawu cenię sobie za ogromną wygodę i praktyczność. Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na klasyczną, białą koszulę. W tym sezonie nosimy ją w wersji oversize. Im większa, tym lepsza. Zawsze ceniłam sobie prostotę i klasykę. Elementy garderoby tego typu są ponadczasowe.

Photos by Daniel Kulinski

COAT / Płaszcz,  BAG / Torebka: NEW LOOK
SHIRT / Koszula: H&M
JEANS: STRADIVARIUS
SHOES / Buty: CONVERSE

3 comments:

  1. Wspaniale! Luźne kroje w towarzystwie prostych form, to bardzo dobre zestawienie! Jestem całkowicie na "tak" w kwestii tego zestawu!

    ReplyDelete