Sunday, 22 February 2015

New Balance Shoes


Od pewnego już czasu można zauważyć rosnącą popularność zdrowego stylu życia. Aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta są obecnie popularyzowane na każdym kroku.  Fakt ten, bardzo mnie cieszy. Świetnie, że znalazły się takie osoby, które wzięły się za uświadamianie ludzkości, a jeśli przy tym stały się popularne i bogate, to gratuluję sukcesów. 

Sklepy ze sportową odzieżą i obuwiem przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie. No bo żeby ćwiczyć, to trzeba  najpierw mieć w czym ćwiczyć. Producenci zatroszczyli się o nas i zadbali żeby każdy znalazł coś dla siebie. Fasony ubrań i butów stały się o wiele ciekawsze, a kolorystyka żywsza i odważniejsza.

Jednym z moich ulubionych, obecnych trendów jest przemycenie sportowego akcentu garderoby do stylizacji niekoniecznie sportowej. Tak, jak w moim, dzisiejszym zestawie. Wybrałam dość elegancki krój płaszcza, proste czarne jeansy, biały golf i połączyłam je ze sportowymi butami, które nie dla każdego byłyby oczywistym wyborem. 


SHOES / Buty: NEW BALANCE 574
JEANS: STRADIVARIUS
SWEATER / Sweter: NO NAME
COAT / Płaszcz: NEW LOOK
BAG / Torebka: "CHANEL"

6 comments:

  1. lubię bardzo ten trend na sportowe akcenty - co prawda u mnie to zwykle wypada dość słabo, ale u innych zdecydowanie dobrze mi się patrzy na takie zestawienia ;)

    u Ciebie też się udało - ciekawie to wygląda, jak się weźmie jeszcze pod uwagę Twoją buzię porcelanowej lalki i te loki ;)

    ReplyDelete
  2. też uwielbiam takie stylowki :) wyglądasz idealnie <3

    ReplyDelete