Sunday, 7 December 2014

Pastel Blue Coat


     Witam Was pierwszym, grudniowym wpisem. Temperatura spada coraz niżej, dni staja się coraz krótsze, nie trudno o jesienną depresję. Jesienno-zimowa garderoba, w nierzadko, ciemnych kolorach, może się wydawać nieco przytłaczająca. Myśleliście, że pastele są zarezerwowane jedynie na sezon wiosenno-letni? Otóż nie!
     Tej zimy,  płaszcz stał się głównym elementem każdej stylizacji. Przechadzając się po sklepach możemy, jak zwykle, znaleźć egzemplarze w czarnym, szarym czy brązowym kolorze. Pomiędzy tymi szaro-burymi odcieniami, możemy odnaleźć cudowne pastele. Ja postawiłam na niebieski, pastelowy odcień, ponieważ wydaje mi się on najbardziej praktyczny, bo pasuje właściwie do wszystkiego. 
     Dziś stylizacja złożona tylko i wyłącznie z pasteli. Dość elegancki zestaw, ale nie do końca. Płaszcz odgrywa tu oczywiście główną rolę. Krój płaszcza w zestawieniu z beżowymi szpilkami, tworzą dość oficjalny zestaw. Przełamują go jeansy z rozdarciami na kolanach, wprowadzając nutkę "street style". Pod wierzchnim okryciem mam beżowy, ciepły sweter, który ozdobiłam pokaźnym naszyjnikiem. Beżowa, duża torba jest "kropką nad i" tegoż outfitu.

 Photos by Daniel Kulinski

COAT / Płaszcz, BAG / Torebka, HEELS / Szpilki:NEW LOOK
JUMPER / Sweter:H&M
JEANS: PRIMARK
NECKLACE / Naszyjnik:eBay


2 comments: