Sunday, 10 August 2014

Orange Crop Top + Black&White Skirt


     Witajcie ponownie. Sympatyczny weekend, pełen spotkań z przyjaciółmi, relaksu i lawiny śmiechu, niestety dobiega końca. "Wszystko co dobre szybko sie kończy". Czyżby?! :)
Dziś pogoda była totalnie nieprzewidywalna i niesamowicie zmienna. Mżało, padało, lało, po czym świeciło słoneczko i tak w kółko. Udało nam się wstrzelić w pogodny moment i zrobić kilka zdjęć na różnokolorowym tle.
     Dziś stylizacja stworzona z elementów, które uwielbiam każdy z osobna, a jeszcze bardziej lubię je razem. Parę dni temu udało mi się upolować Crop Top na letnich przecenach w H&M. Cudowny, pomarańczowy kolor, jest hitem przemijającego, jak i nadchodzącego sezonu. Popularne będą równiech takie kolory jak musztarda, bordo czy khaki. Jak już dobrze wiecie, uwielbiam przeróżne kombinacje Black&White, w szczególności  w formie pasków, które również nie tracą na popularności. Czarne, klasyczne sandały, pasujące niemalże do wszystkiego, noszę już drugi, letni sezon i nie zamierzam się z nimi tak szybko rozstawać. Do tej, eleganckiej stylizacji dobrałam niemniej szykowną, czarną kopertówkę. Ołówkową spódnicę podkreśla złoty pasek, który lubi zwracać na siebie uwagę. Tą samą zasadą kieruje się zegarek, który swą masywnością bardziej przypomina męski, niż damski dodatek. Choć akcesoriów w tych outficie nie ma wielu, to są one wyraźnie zaznaczone.

Photos by Daniel Kulinski

SKIRT / Spódnica, CROP TOP / Bluzka: H&M
SANDALS / Sandały: NEW LOOK
BAG / Torebka, BELT / Pasek: PRIMARK
No comments:

Post a Comment