Sunday, 28 July 2013

The Girl in the Picture


Witajcie pomponiki kochane! 
Ostatnio każdą wolną chwilę poświecaliśmy na poszukiwanie wymarzonej wycieczki, która stanie się naszą podróżą poślubną.
I w końcu padł typ i wczasy zostały zakupione! Już za 3 tygodnie będziemy w drodze ... na CYPR! Nie mogę sie doczekać tych upałów, ciepłej wody i wylegiwania się na złotych piaskach cypryjskiego wybrzeża.  Gdy patrzę przez okno i widzę deszczowy krajobraz, tym bardziej czekam na ten dzień z niecierpliwością.  Na pewno przywieziemy calą tonę, pięknych zdjęć. Z pewnością się nimi z wami podzielę. 
Dziś post z czwartkowego wypaku do parku. W tle skatepark, jak również, wszechobecna, spalona słońcem, żółta trawa. Wiem, że ten dzisiejszy deszcz jest zbawienny, zważywszy na otaczajacą nas przyrodę. Pomimo to oczekuję poprawy ze strony pogody, gdyż planuję już niebawem, kolejną sesję.
Pomysł na tę stylizacje powstał w mojej głowie podczas zakupu t-shirt'u, który mam na sobie. Dzisiejszy outfit to rockowe połączenie w stylu lat 80. Czerwona bandana świetnie komponuje się z niebieskim kolorem jeansu. Aby całość była jeszcze bardziej wyrazista, dodałam "ostre" kolczyki jak również rock'owe bransoletki. Mała wzmianka na temat okularów. Od dziecka mam wadę wzroku. Szczerze powiedziawszy, nienawidziłam nosić okularów. Unikałam ich zawsze jak ognia. Chyba nie chciałam, aby przypięto do mnie etykietkę Okularnicy. Będąc w Polsce stwierdziłam, że sprawię sobie nowe, Old School'owe oprawki, które będę nosić na nosie troszkę częściej niż moje poprzednie bryle. Mnie się bardzo podobają ;)
Kolejny fakt ucieszy tych, którzy nie mogą się doczekać sprawozdania z dnia ślubu! Na zdjęciu, na którym mam na nadgarstku zegarek, możecie także zobaczyć moją ślubna obrączkę. Natomiast na drugiej ręce, na której widnieje czarna, skórzana bransoletka, mój pierścionek zaręczynowy.
Po długości tejże notatki, można stwierdzić, że mam dziś niezwykłą wenę do pisania. 

Photos: Daniel Kulinski

DENIM JACKET: TOPSHOP
SHORTS:  R&B JEANS
T-SHIRT: HOUSE
BANDANA: NEW YORKER‎
SHOES: Primark
WATCH, BRACELETS, EARRINGS: eBay
2 comments: