Monday, 25 May 2015

Striped Pointed Shoes


Długi, majowy weekend powoli dobiega końca. Było pięknie. Za nami kolejna wyprawa w nowe miejsce. No, ale więcej na ten temat w kolejnym poście, już niebawem. 

Chyba większość ludzi lubi wiosnę. Przyroda budzi się do życia. Wszystko wokół kwitnie, mieniąc się wszystkimi, możliwymi kolorami. Kwiaty wabią nas słodkim zapachem. Słońce świeci coraz mocniej, przez co nasze blade ciała nabierają przyjemnego, brązowawego koloru. Czas mija niezwykle szybko, bo już za 4 tygodnie przywita nas Lato. Już się nie mogę doczekać tych, upalnych dni  i wylegiwania się na plaży! Dziś przynoszę Wam wiosnę w najczystszej postaci. Kwiatowy tunel, w różowawo-fioletowym kolorze, stał się niesamowitą scenerią do zdjęć. 

Nikogo raczej nie zdziwią czarno-białe paski, które goszczą w moich stylizacjach niezwykle często. Tym razem nawet buty są pasiaste. Czarno-białe balerinki ze szpiczastymi przodami, zostały chyba stworzone specjalnie dla mnie. Trzecim kolorem dzisiejszego outfitu jest róż, który można dostrzec w postaci jeansów oraz bardziej intensywnej szminki. Dzięki tym akcentom, świetnie się zgrywam z otoczeniem.

Na koniec parę słów na temat fryzury. Dziś uczesanie na tzw. 'samuraja' :) Fryzura niezwykle na topie. Oczywiście wyglądałaby dużo lepiej  na długich, gęstych włosach, no ale z naturą nie wygrasz ;)

Photos by Daniel Kulinski

JEANS, SHOES / Buty: H&M
TOP, JACKET / Kurtka: NEW LOOK
BAG / Torebka: 'CHANEL'
WATCH / Zegarek: SEKONDA

4 comments:

  1. bardzo Ci ładnie w tej fryzurze!
    uwierz mi, włosy masz do niej odpowiednio gęste - takie prawdziwie gęste, przegęste włosy to nic fajnego ;P
    mam takie i chętnie oddałabym komuś połowę ;P

    a w paskach Ci wyjątkowo do twarzy :)

    ReplyDelete